Бітрікс24

Платформа для створення і управління корпоративним порталом великого підприємства

Внутрішні інформаційні портали підприємства
Системи автоматизації бізнес-процесів і документообігу
CRM-системи
Портали рад директорів
Комунікаційні майданчики для спільної роботи філій
Корпоративні соціальні мережі

01Платформа для управління корпоративним порталом великого підприємства

 • Соціальна мережа і бізнес-комунікації

  Соціальна мережа і бізнес-комунікації

  «Бітрікс24» спрощує комунікації в компанії, дозволяє швидко знаходити інформацію і приймати рішення, доносити важливу інформацію до співробітників. Листування та обговорення робочих питань, документи, контакти, важливі повідомлення – все доступно в єдиному інформаційному просторі корпоративного порталу.

  Прості бізнес-комунікації

  Контакти всіх працівників зберігаються на порталі. Можна залишити повідомлення, написати в чат або зробити відеодзвінок одному або кільком колегам.

  Швидке прийняття рішень

  Повідомлення групи, відділу або конкретним співробітникам в живій стрічці або чаті дозволить оперативно вирішувати поточні питання. Історія листування зберігається в порталі.

  Корпоративна культура та цінності

  Схвалення від керівника, допомога колег або відповіді на питання – в один крок. Активна участь топ-менежменту в корпоративній соцмережі робить атмосферу в компанії більш відкритою та довірливою. Це мотивує співробітників і створює компанії особливу перевагу перед конкурентами на кадровому ринку.
 • Управління завданнями і проектами

  Управління завданнями і проектами

  Управляйте завданнями та проектами за допомогою зручних інструментів. Функціонал завдань включає інтеграцію з календарями, механізм делегування, чек-листи, готові шаблони завдань, конструктор фільтрів і завдання в Екстранеті для роботи з партнерами. Контролюйте своєчасне виконання завдань у підрозділах, допомагаючи підлеглим не допускати порушень. Враховуйте витрати часу та інших ресурсів на виконання завдань.

  Відстежуйте хід завдань по проекту за допомогою діаграми Ганта - скільки всього завдань, скільки з них завершено і скільки знаходиться в роботі, які завдання прострочені, а які - взагалі без терміну. Перевірте завантаженість співробітника, перш ніж поставити йому нове завдання. Оцініть роботу з завданнями, отримавши звіти по людях/відділам/проектами. Підведіть підсумки роботи за місяць - по відділу і по кожному співробітнику.
 • Спільна робота над документами

  Спільна робота над документами

  Підключіть «Бітрікс24.Диск» і керуйте своїми робочими файлами і з вашого комп'ютера, і безпосередньо з порталу. Підключіть до свого Диску папки з файлами компанії та диски груп, дайте доступ колегам і працюйте з файлами разом. Поділіться документами з колегами, обговоріть їх у «Живий стрічці», отримайте зовнішні посилання для соціальних мереж та партнерів.

  Працюйте з документами навіть при відсутності офісного ПЗ. Через зовнішні онлайн сервіси Google Docs і MS Office Online ви можете відкрити, переглянути та відредагувати безпосередньо на порталі будь-які файли популярних форматів. Редагуйте будь-які документи на порталі за допомогою «рідних» додатків, встановлених на вашому комп'ютері. Вся історія змін зберігається, ви завжди відновити попередню версію документа, а потрібний вам документ легко знайдете внутрішнім пошуком.
 • Автоматизація бізнес-процесів і документообігу

  Автоматизація бізнес-процесів і документообігу

  «Бітрікс 24» дозволяє автоматизувати бізнес-процеси підприємства, пов'язані з затвердженням, узгодженням з проходженням безлічі етапів. Працюючи у відповідності з бізнес-процесом, співробітники не витрачають час на неефективні дії, їх робота прозора для керівника. Система автоматизації бізнес-процесів дозволить сфокусуватися тільки на результатах. Більше немає необхідності контролювати проходження процесу.

  Візуальний конструктор

  Для проектування і налаштування власних бізнес-процесів у «Бітрікс24» є візуальний конструктор. Створити бізнес-процес можна перетягуючи мишкою потрібні блоки – дії з каталогу. Це можуть бути процеси обробки документа, різні конструкції, умови, повідомлення, завдання та ін. Кожну дію можна налаштовувати залежно від завдань компанії.

  Вбудовані бізнес-процеси

  Шість бізнес-процесів, в яких найчастіше втрачається час співробітників: в очікуванні підпису або затвердження при зборі всіх необхідних документів. Тепер ці процеси (облік вхідних і вихідних документів, видача готівки, заяви на відрядження і відпустки) повністю автоматизовані, налаштовані і доступні користувачам.
 • CRM: клієнти і продажі

  CRM: клієнти та продажі

  CRM-система тісно інтегрована з іншими сервісами порталу. Створіть єдину базу даних по клієнтам, партнерам і взаємиам з ними. Уніфікуйте процеси продажів, сервісного обслуговування, що в результаті скоротить цикл продажу, зробить його більш передбачуваним та збільшить кількість успішно укладених угод, а також збільшить швидкість обслуговування клієнтів. Використовуйте "Відкриті лінії", щоб вивести рівень сервісу компанії на якісно новий рівень і не втрачати жодного клієнта.
 • Інтеграція в ІТ-інфраструктуру

  Інтеграція в ІТ-інфраструктуру

  «1С-Бітрікс24» органічно інтегрується в існуючий ІТ-ландшафт підприємства, що дозволяє істотно скоротити час, необхідний для первинного впровадження і залучення працівників. Портал швидко стає єдиним вікном, де можна знайти всю інформацію, яку раніше доводилося шукати в різних системах.

  Інтеграція з AD/LDAP - це прозорий механізм авторизації на порталі за принципом SSO. Інтеграції з кадровими системами забезпечують своєчасну актуалізацію інформації про структуру компанії, даних по співробітниках, інформації про відсутності та кадрові зміни. Двосторонній обмін MS Exchange даними по календарям та інформування про непрочитані повідомлення електронної пошти, інтеграція з мобільними пристроями Google/Apple контактами і подіями - це, а також багато іншого вже доступно вже в одній поставці продукту.
 • Продуктивність і масштабування

  Продуктивність і масштабування

  «1С-Бітрікс24» допомагає клієнтам динамічно розвивати портальні рішення, охоплюючи їм нові структурні підрозділи і залучаючи тисячі й десятки тисяч нових користувачів без зміни архітектури та коду проекту. Продукт забезпечує безперебійну роботу в умовах високих навантажень. Для великих холдингів існують додаткові можливості по масштабуванню.

  Продуктивність

  Результати тестування продукту «1С-Бітрікс24» підтверджують високу продуктивність платформи і стабільність при роботі з великими навантаженнями (відсутність різких відхилень на періоді 24-годинного тестування). Всього на трьох серверах з порталом змогли одночасно працювати 9 500 користувачів в компанії з 15 683 осіб. При цьому система забезпечила швидкий відгук, який не перевищив 1 сек, що, безумовно, робить роботу з порталом комфортною для сучасного користувача.

  «Веб-кластер»

  Технологія «Веб-кластер», що відмінно зарекомендувала себе в продукті «1С-Бітрікс: Ентерпрайз», виявилася ефективною і для інтранет-порталів на базі «1С-Бітрікс24». Редакція «Холдинг» дозволяє ефективно горизонтально масштабуватися за кількістю серверів з коефіцієнтом масштабування 1,4. Для реальних проектів коефіцієнт масштабування може бути вище за рахунок кращого співвідношення операцій читання/запису, ніж у навантажувальному тесті.
 • Мережа порталів для великих підприємств

  Мережа порталів для великих підприємств

  Холдинги та великі компанії можуть побудувати в Бітрікс24 мережу порталів з централізованим управлінням. Співробітники можуть відвідувати центральний портал, свій локальний портал і, якщо налаштований доступ, портали інших підрозділів.

  Мультипортальність

  Базова версія мультипортальності доступу в редакції "Холдинг". У цьому випадку портали виділяються в рамках єдиної централізованої інсталяції 1С-Бітрікс24. Окремі підрозділи або робочі групи мають власні логічні портали, на додаток до центрального порталу всієї компанії.

  Інтеграційна шина

  1С-Бітрікс24:Ентерпрайз рекомендується для особливо великих підприємств, і дозволяє створити мережу порталів. Кожен з них являє собою окрему інсталяцію продукту, але при цьому всі портали об'єднані та можуть взаємодіяти один з одним завдяки інтеграційній шині, серверам загальної авторизації і realtime-комунікацій, контролеру порталів. Співробітники можуть організовувати міжпортальні комунікації (повідомлення, чат і відеодзвінки, завдання та ін), і при цьому працювати в своєму локальному порталі.

02Історії успіху

TemplateMonster
TemplateMonster (templatemonster.com) - американська компанія з українським корінням, заснована в 2002 році та входить в ТОП-3 світових виробників веб-рішень для сайтів. Серед веб-розробників складно знайти людей, які б не чули про проект: кількість проданих продуктів обчислюється мільйонами, а щомісячна відвідуваність сайту перевищує 5 млн. чоловік зі всього світу.
Tabletochki
Тabletochki - міжнародний благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. За 6 років роботи вони допомогли поїхати на лікування за кордон 43 дітям, забезпечили ліками 1650 маленьких пацієнтів, домоглися безпечного переливання крові в Охматдиті. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває волонтерський і донорський рух в Україні.
Tickets.ua
Tickets.ua — частина холдингу TTN, одного з провідних туристичних онлайн-агентств Європи. Холдинг має одне з найбільших портфоліо послуг серед онлайн тревел-агентств. До переліку сервісів, що надає TTN, належать: авіаквитки, готелі, залізничні та автобусні квитки, страхування, трансфери, оренда авто, сіті брейки, квитки на різні події тощо. Початок компанії покладено у 2009 році із запуском в Україні онлайн-сервісу Tickets.UA. Зараз TTN володіє брендами: Tickets, KissAndFly, Mytickets, Travelfrom. Головний офіс розташований у Відні.
Yakaboo
Yakaboo.ua – найбільша в Україні інтернет-книгарня, що має дванадцятирічний досвід роботи в галузі онлайн-маркетингу. Більше 200 000 видань, понад 600 000 постійних клієнтів, тільки якісна, ліцензована продукція, спеціально розроблена система логістики, що дозволяє кур’єрській службі доставляти замовлення "день у день", 100% зростання доходу протягом кількох років поспіль − переваги і досягнення Yakaboo.ua, які виділяють компанію серед інших, формують її унікальність.
StarLightMedia
Група StarLightMedia — найбільша медійна група України. Шість телеканалів. В середньому, кожен день їх дивляться 6,5 мільйонів глядачів. За місяць з ними контактує більше 34, 3 мільйонів людей. Кожен день люди проводять близько 55 хвилин з телеканалами медійної групи. StarLightMedia має найбільше власне виробництво у Східній Європі, три продакшн-компанії, дві сервісні компанії для забезпечення відеовиробництва, три сейлз-хаузи. Сьогодні група задає тренди у телебаченні і рекламі, шукає можливості для розвитку і нестандартні рішення, створює соціальні проекти національного значення.
NIKO
Група компаній «НІКО» працює на ринку України з 1991 року і за даними видання «Forbes» в 2011 р. вона зайняла 155 місце в рейтингу «200 найбільших компаній». Компанія об'єднує операції фінансового сектора, будівництво, транспортні послуги і автомобільний бізнес. «НІКО» - один з найбільших операторів на ринку легкових автомобілів України. Всі портали компанії мають гарну навігацію, швидке завантаження сторінок, містять актуальну інформацію і підтримують високий рівень безпеки.

03впровадження та супровід проектів

Впровадження та супроводження великих eСommerce рішень і корпоративних сайтів виконують провідні інтернет-студії та системні інтегратори
допомогти у виборі

Залишились питання? Дзвоніть нам!

+38 (044) 392-77-72

Замовити дзвінок