Бітрікс: Enterprise

Спеціалізований продукт для великих інтернет-проектів

Інтернет-магазини великих рітейлерів
Проекти державного рівня
B2B-майданчики багатопрофільних постачальників
Інформаційні портали,ЗМІ, проекти видавництв
Інтернет-сервери туроператорів
Мультимовні корпоративні сайти

01Наші переваги

Платформа для електронної комерції

Продукт «Бітрікс: Enterprise» включає в себе весь необхідний функціонал для електронної комерції. Мультиканальність і мультирегіональність, можливості сегментації трафіку і персоналізації інформації на сайті, потужні пошукові можливості, інструменти активного маркетингу, A/B-тестування та інші інструменти забезпечать більше трафіку і максимальну конверсію вашого магазину.

Багатофункціональність і розширюваність

Створюйте мультисайтові та мультимовні інтернет-проекти на єдиній платформі. У продукті: контролер сайтів, гнучкі права доступу, персоналізація інтерфейсу, поставка в початкових кодах. Без обмежень: на хостинг, кількість відвідувачів ресурсу і об'єм інформації, на зовнішній вигляд і відповідність фірмовому стилю компанії. Кастомізація функціоналу системи під власний бізнес. Інтеграція з рішеннями сторонніх виробників (ERP, CRM та ін.).

Необмежене масштабування

Ваш сайт буде відкриватися за долі секунди з використанням технології «Композитний сайт», застосування багаторівневого кешування, мереж CDN і використання модуля «Веб-кластер», який дозволить розподіляти навантаження на кілька серверів і нормально функціонувати проекту в умовах пікових навантажень. Використання кластера серверів і географічно-розподіленого кластера забезпечить безпрецедентний рівень надійності сервісу 24/7.

Real-time обмін з «1С»

Технологія двостороннього безперервного зв'язку між «Бітрікс: Enterprise» і «1С» забезпечує обмін даними в режимі реального часу між цими програмними продуктами. Вона не вимагає установки окремого сервера і спеціальних налаштувань. Система стабільно працює практично на будь-якому «залізі», мінімально навантажуючи інтернет-магазин і «1С». Реалізовано з коробки для «1С: ERP», підтримується API для інших систем.

Високий рівень безпеки

Продукт «Бітрікс: Enterprise» містить широкий набір інструментів для забезпечення вимог великого підприємства до захищеності доступу і збереження конфіденційної інформації, об'єднаних в концепцію «Проактивний захист». Серед компонентів: SSL, захист від DDOS, Web Application Firewall (WAF), технології одноразових паролів, хмарний сканер безпеки, контроль цілісності та інше.

«Бітрікс BigData»: Персоналізація

Хмарний сервіс персоналізації входить до складу платформи «Бітрікс» і підвищує якість управління, рівень продажів і конверсію в інтернет-магазині. Використання сервісу націлене на зростання інтернет-бізнесу шляхом створення більш персоналізованих відносин з клієнтами. Сервіс аналізує відвідувачів, які зайшли на ваш сайт - їх інтереси, покупки, схожість з іншими покупцями, при цьому зберігаючи повну анонімність даних.

Конверсія

У продукт вбудовані унікальні інструменти для вимірювання та аналізу конверсії, проведення A/B тестування і відправки тригерних розсилок. Власникам інтернет-ресурсів не потрібно замовляти додаткову розробку необхідних для сайту інструментів, весь необхідний комплекс реалізований в рамках платформи. Вважайте конверсію і заробляйте більше з платформою «Бітрікс»!

A/B тестування

У продукт вбудований унікальний інструмент, що дозволяє кожному клієнту за 5 хвилин провести A/B тестування самотужки. З його допомогою можна дізнайтеся, як позначаться на конверсії магазину нововведення - наприклад, зміна дизайну сайту або перебудова головної сторінки. Дивіться графіки та зведені дані: зростає конверсія або падає? Яка динаміка зростання або падіння? Збиток або прибуток приносять вам зміни?

Композитний сайт

Зробіть свій сайт в 100 разів швидшим та обганяйте конкурентів. Технологія «Композитний сайт» об'єднує високу швидкість завантаження статичного сайту і можливості динамічного сайту. Скорочується швидкість завантаження сторінок, збільшується відгук інтернет-магазинів, сайти краще ранжуються в пошукових машинах.

02Історії успіху

27.ua
В кінці літа 2016 року на українському ринку e-commerce з'явився новий гравець з амбітними цілями. Найбільша національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр-К» відкрила свій інтернет-магазин під назвою - 27.ua. Це перший україномовний інтернет-гіпермаркет, який повністю орієнтований на українського споживача. Всього за 10 місяців роботи онлайн-гіпермаркет потрапив в ТОП-15 найбільш відвідуваних інтернет-магазинів України і щомісяця обслуговує понад 2 млн унікальних користувачів. Сьогодні 27.ua включає понад 500 000 товарних позицій, які можна отримати через 2 години після оформлення. Такої високої швидкості обслуговування досягли завдяки організації 50+ точок видачі в 32 містах України і активній роботі 55 партнерських складів.
Intertop
Intertop — це міжнародна мережа магазинів комфортного взуття для всієї сім'ї. Вона складається з 200 магазинів в Україні та Казахстані. Новий інтернет-магазин мережі дозволив збільшити охоплення аудиторії й підвищити рівень онлайн-продажів у 6 разів. На кінець 2015 року він досяг 10% від загального обороту компанії і стрімко зростає. Успішний запуск інтернет-магазину дав старт великому проектом компанії в побудові омніканальної торгівлі.
Zlato.ua
Zlato.ua – це ювелірний гіпермаркет, який представлений каталогом з 12 000 ювелірних прикрас від більш ніж 30 виробників. Сайт гіпермаркету працює на 1С-Бітрікс і володіє найбільш розгалуженою системою фільтрів у своїй галузі – понад 100 видів. Менше ніж за рік магазин обслужив понад 1000 клієнтів, при цьому 70% з них прийшли через сайт і 53% - повернулися за повторною покупкою.
Двері Білорусії
ТОВ «Двері Білорусії» - це лідер дверної галузі в Україні з іноземними інвестиціями. Компанія спеціалізується на виробництві і просуванні міжкімнатних дверей, вхідних металевих дверей та дверей спеціального призначення. За 11 років компанія відкрила 127 фірмових салонів, залучила до роботи близько 500 партнерів, створила власну систему логістичних складів та філій загальною площею понад 7000 кв. м. Нові функціональні можливості платформи 1С-Бітрікс, інтеграція сайту з 1С та оптимізація бізнес-процесів дозволили збільшити конверсію інтернет-магазину вдвічі за перші ж місяці експлуатації.
Єва
Лінія магазинів «EVA» - це національна мережа для жінок. Вона входить в трійку лідерів мереж формату дрогері на ринку України. У компанії працює більше 3000 співробітників. Кількість магазинів лінії EVA збільшується щомісяця і сьогодні становить понад 250. На новому офіційному сайті вдалося оптимізувати структуру та поліпшити навігацію, зменшити час доступу до потрібної клієнтам інформації, додати спеціальні партнерські програми і сервіси.
Нова Лінія
«Нова Лінія» - це найбільший ритейлер, що спеціалізується на продажу товарів для будівництва, оздоблення та облаштування будинку, дачі та саду. Завданням офіційного інтернет-магазину стало збільшення обсягу продажів. За допомогою нових інструментів платформи "1С-Бітрікс" планується збільшити частку інтернет-продажів до кінця 2015 року з 1,5 до 5%, а до кінця 2016-го - до 10%. Третину інтернет-замовлень «Нової лінії» покупці забирають самовивозом.
Аптека TAS
Аптека TAS - це сучасна аптека з високим рівнем обслуговування. Вона працює у форматі міні фармамаркетів. Офіційний сайт компанії дозволяє відвідувачам розглянути весь асортимент товару, ознайомитися з інструкціями, замовити кваліфіковану телефонну консультацію та доставку. Оскільки асортимент дуже широкий, зроблена зручна система фільтрації по окремим товарним категоріям.
Фуршет
Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка входить до числа найбільших в Україні підприємств роздрібної торгівлі. На сьогоднішній день вона налічує 114 магазинів, з них 5 супермаркетів «Гурман-Фуршет» і 10 магазинів в Республіці Молдова. Жителі Києва можуть скористатися послугами нового інтернет-магазину «Фуршет». Завдяки зручній навігації та якісному контенту, проект цікавий абсолютно всім цільовим групам.

03впровадження та супровід проектів

Впровадження та супроводження великих eСommerce рішень і корпоративних сайтів виконують провідні інтернет-студії та системні інтегратори
допомогти у виборі

Залишились питання? Дзвоніть нам!

+38 (044) 392-77-72

Замовити дзвінок